Wolfenstein: The New Order w planie wydawniczym – Portal PR - 24PR
Wolfenstein: The New Order w planie wydawniczym

04.05.2014 Kategoria: Gry. Autor: admin

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że gra Wolfenstein®: The New Order będzie dostępna w naszym kraju równocześnie z premierą europejską, tj. 20 maja.

Tytuł zostanie wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xbox 360. Polska wersja językowa jest przygotowywana przez firmę QLOC S.A.

Opis gry:

Europa, rok 1946. II wojna światowa trwa w najlepsze. Po serii alianckich sukcesów naziści w dramatyczny sposób przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki nowoczesnej machinie wojennej generała Wilhelma Strassego, znanego jako Trupia Główka. Gdy szturm aliantów na placówkę badawczą Trupiej Główki spalił na panewce, zgasła ich ostatnia nadzieja na zwycięstwo.

Europa, rok 1960. Wojna dobiegła końca, a zwycięstwo przypadło w udziale nazistom. Siłą oraz brutalnym terrorem rzucili inne mocarstwa na kolana i rządzą światem żelazną ręką.

Wcielasz się w kapitana B. J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Będziesz musiał stać się częścią tego mrocznego świata i przeprowadzić nieprawdopodobną kontrofensywę na zbrodniczy reżim nazistów. Tylko ty masz w sobie dość odwagi, by stawić czoła niezwyciężonej armii robonazistów i ogromnych superżołnierzy. Tylko ty możesz powstrzymać Trupią Główkę i zmienić bieg historii.

WTNO_PC_IN_ENPL.indd

Grupa Cenega

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.