DekoracjaDomu.pl z agencją – Portal PR - 24PR
DekoracjaDomu.pl z agencją

24.06.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Stylowy sklep internetowy DekoracjaDomu.pl postanowił zintensyfikować  swoje działania promocyjne oraz wzmocnić swój wizerunek. W prowadzeniu tych działań wspomaga go agencja marketingu zintegrowanego Grupa Adweb.

Umowa obejmuje opracowanie strategii komunikacji i wdrożenie narzędzi social media, prowadzenie relacji z mediami oraz doradztwo i bieżące reagowanie na potrzeby Klienta.

Do zadań agencji należy również zaplanowanie całościowej kampanii i prowadzenie działań w wyszukiwarce Google, marketing w sieci oraz obsługa graficzna działań promocyjnych.

Klient został pozyskany w ramach działań new bussines przez Agnieszkę Słabowską. Za realizację projektu odpowiada Monika Dziurdzia, Tomasz Stopka i Robert Słuszniak. Umowa została podpisana na rok.

O DekoracjaDomu.pl

DekoracjaDomu.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę oryginalnych dodatków aranżacyjnych. Prezentując stylowe produkty z segmentu premium pozwala swoim Klientom na realizację ich najbardziej odważnych planów i zamierzeń dekoracyjnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.