Think Kong i BOX Network z Brandnew – Portal PR - 24PR
Think Kong i BOX Network z Brandnew

24.06.2014 Kategoria: Social media. Autor: admin

Box Network – pierwsza międzynarodowa sieć agencji social media, współtworzona m.in. przez polską agencję Think Kong – zdecydowała się na nawiązanie strategicznego partnerstwa z Brandnew, platformą specjalizującą się we wsparciu kampanii w serwisie Instagram.

Box Network, pierwsza europejska sieć niezależnych agencji social media, do której należy także polska agencja Think Kong, zdecydowała się na nawiązanie strategicznej współpracy z firmą Brandnew IO i ustanowiła ją swoim głównym partnerem dla działań na platformie Instagram.

Brandnew to berliński startup, który współpracuje z ponad 800 liderami opinii obecnymi na Instagramie i gwarantuje dotarcie do ponad 170 mln odbiorców. Sieć Brandnew jest obecnie największą, globalną siecią tego rodzaju, zrzeszającą popularnych i wpływowych użytkowników nie tylko z Europy, ale także Stanów Zjednoczonych oraz regionu Azji i Pacyfiku. Brandnew współpracowało dotąd z takimi markami jak ASOS, adidas, Lufthansa, Ford czy Coca Cola.

Dziś niektóre grupy konsumentów łatwiej zaangażować na Instagramie niż na Facebooku, choć do tej pory wyzwaniem było zbudowanie skali działań na tej platformie. Współpraca z Brandnew to brakujące ogniwo – pozwala nam patrzeć na Instagram jak na medium zasięgowe, dzięki któremu docieramy nie do kilkuset, a do dziesiątek tysięcy odbiorców – komentuje Anita Wojtaś-Jakubowska, Client Service Director w agencji Think Kong.

Think Kong to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii opartych na wykorzystaniu social media oraz strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2013 r. Think Kong jest członkiem pierwszej międzynarodowej sieci agencji social media BOX Europe. Jest też partnerem międzynarodowej sieci eBuzzing specjalizującej się w kampaniach content seeding i obecnej m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa w ramach grupy On Board, w skład której wchodzi agencja public relations On Board PR Ecco Network. Think Kong była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na międzynarodowych konkursach (IAC, Magellan Awards Stevie Awards) m.in. z realizacje dla Sony i Adobre. Wśród klientów agencji znaleźli się m.in. KLM, Air France, Groupon, Proama, Vision Express, Mlekovita, Tomme Tippee czy Sundance Channel.pl

BOX Europe Network – pierwsza w Europie sieć skupiająca agencje social mediowe oraz wyspecjalizowane w digital PR. Agencje tworzące BOX Europe realizują działania dla kilkuset marek i zatrudniają około 250 specjalistów social media. Portfolio klientów sieci BOX obejmuje największe marki, m.in. Fiat, Samsung, Microsoft, Beck’s, HARIBO, Benetton Group. Zakres specjalizacji sieci BOX Europe obejmuje budowanie strategii i realizację działań komunikacyjnych w social mediach, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, tworzenie aplikacji, reklamę online i wiele innych.

Brandnew IO jest obecnie największą, globalną siecią koncentrującą swoje działania na platformie Instagram. Zrzesza najbardziej wpływowych użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, Europy oraz regionu Azji i Pacyfiku. Brandnew współpracowało dotąd z takimi markami jak: ASOS, adidas, Lufthansa, Ford, Uber czy Coca Cola. http://www.brandnew.io

On Board Public Relations Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.