Anna Kowalska i Tomasz Zwierzchowski w Digital Open Group – Portal PR - 24PR
Anna Kowalska i Tomasz Zwierzchowski w Digital Open Group

03.07.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Tomasz Zwierzchowski dołączył do zespołu Digital Open Group – New Media Solutions i objął stanowisko Head of Sales.

Tomasz Zwierzchowski będzie odpowiedzialny za współkreowanie strategii reklamowej podległych serwisów i produktów marketingowych, utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz poszukiwanie nowych reklamodawców. Nowy Head of Sales w Digital Open Group wcześniej pracował między innymi w Grupie Infor S.A., K2 Media oraz w branży motoryzacyjnej.

Dodatkowo Digital Open Group otworzył oddział sprzedaży regionalnej w Gdańsku, na czele którego stanęła Anna Kowalska, wcześniej związana z Wirtualną Polską (Megnet), Marquard Media i Grupą Infor.

Digital Open Group to agencja założona w 2008 roku specjalizująca się w doradztwie z obszaru nowych mediów, jak i w produkcji wysokiej jakości treści dziennikarskich, video oraz sesji fotograficznych. W skład grupy wchodzą również własne serwisy z obszaru dóbr luksusowych i lifestyle. Digital Open Group jest butikiem kreatywnym i brokerem usług marketingowych. Do jej największych klientów należą między innymi: Logitech, Boehringer Ingelheim, Dr Irena Eris oraz Polskie Zdroje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.