Kostrzewa PR wspiera „Most63” – Portal PR - 24PR
Kostrzewa PR wspiera „Most63”

31.07.2014 Kategoria: Agencje PR, INNE. Autor: admin

Agencja Kostrzewa PR opowiada za promocję projektu artystycznego „Most63”. Projekt stworzyła agencja kreatywna TRUEST.PL, której trzon tworzą Grzegorz Piwnicki „Forin” i Piotr Jasiński.

Współpraca ma charakter projektowy. Za media relations z ramienia Kostrzewa PR odpowiedzialne są Urszula Kostrzewa i Hanna Białoń.

1 sierpnia br. w 70. rocznicę Powstania Warszawskiego odbędzie się premiera oddolnego, obywatelskiego projektu artystycznego „Most63”, nad którym patronat honorowy objął Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, natomiast mecenatem został Inter Cars.
„Most63” to dokument składający się z 63 miniatur filmowych. Opowiada o ludziach zamieszkujących Warszawę, o osobach, z których każda ukochała to miasto na swój sposób. Wypowiedzi przedstawicieli młodego pokolenia są zestawione z wypowiedziami najstarszego żyjącego pokolenia warszawiaków – żołnierzy Armii Krajowej, uczestników Powstania Warszawskiego.

Filmy zostaną zaprezentowane w języku polskim (dla osób głuchoniemych, dodatkowo tłumaczenia osób obcojęzycznych), wraz z tłumaczeniami na języki: niemiecki, angielski, rosyjski. Projekt będzie udostępniony na specjalnie przygotowanej stronie www.most63.pl.

Dopełnieniem projektu „Most63” jest miesięczna wystawa plakatu, która odbędzie się 1 sierpnia br. o godzinie 17:00 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

TRUEST.PL zrealizował pro publico bono m.in. takie projekty społeczne jak: Projekt Wolność (www.projektwolnosc.pl), kampanię społeczną skierowaną do młodego pokolenia Polaków oraz kampanię edukacyjną, opartą o grę internetową dla Muzeum Powstania Warszawskiego pt. „63 dni z życia Warszawy” (www.pamieta-my.pl) opowiadającą o ludziach sztuki biorących udział w Powstaniu Warszawskim.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.