Magdalena Wasilewska-Michalska prezesem Trader.com – Portal PR - 24PR
Magdalena Wasilewska-Michalska prezesem Trader.com

14.07.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Od 1 lipca 2014 roku prezesem zarządu Trader.com jest Magdalena Wasilewska-Michalska. Zajęła ona miejsce dotychczasowej prezes, Anny Podkowińskiej.

Magdalena Wasilewska-Michalska z Agorą związana jest od 2000 roku, a od 2006 roku – z segmentem Internet Spółki. Odpowiadała m.in. za rozwój serwisów lifestylowych, takich jak: Kobieta.Gazeta.pl, Groszki.pl, Lula.pl i Ugotuj.to. Od 2009 roku pracowała na stanowisku dyrektora sprzedaży w spółce AdTaily. W 2012 roku objęła funkcję członka zarządu AdTaily oraz stanowisko dyrektora zarządzającego agencji performance Payper.pl należącej do Agory.

– Trader.com w tej chwili to przede wszystkim dwa liczące się na rynku serwisy ogłoszeniowe – Domiporta.pl i Autotrader.pl. Będziemy kontynuowali nasze działania, dzięki którym oba te serwisy są skutecznym nośnikiem ogłoszeń dla naszych klientów, a także przyjazną przestrzenią dla użytkowników, którzy poszukują nieruchomości czy samochodu – mówi Magdalena Wasilewska-Michalska, prezes spółki Trader.com, należącej do Agory.– Przekazuję Tradera, spółkę, którą rozwijałam przez ostatnie 9 lat, w najlepsze możliwe ręce i życzę Magdzie powodzenia – dodaje Anna Podkowińska, która będzie pełniła obowiązki związane z nadzorem właścicielskim nad spółką.

Projekty internetowe Agory rozwijają się dynamicznie, rośnie skala działalności tego segmentu, a wraz z nią zakres odpowiedzialności jego szefów. Dlatego Anna Podkowińska, poprzednia prezes zarządu Trader.com, skupi się na obowiązkach związanych z jej dwoma pozostałymi stanowiskami – zastępcy dyrektora segmentu Internet oraz dyrektor ds. przychodów w segmencie Internet Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.