Rusza budowa „Rezydencji Konstancińskiej” – Portal PR - 24PR
Rusza budowa „Rezydencji Konstancińskiej”

08.07.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

W lipcu rozpocznie się budowa „Rezydencji Konstancińskiej” na warszawskiej Sadybie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Stanisława Dygata. Generalnym Wykonawcą inwestycji została firma Kalter Sp. z o.o. Zakończenie prac planowane jest na początek 2016 r.

„Rezydencja Konstancińska” to 92 mieszkania o powierzchniach od 32 do 163 mkw. na sześciu kondygnacjach, garaż podziemny oraz urokliwy wewnętrzny ogród z placem zabaw dla dzieci. Wszystkie mieszkania, od kawalerek do lokali 5-pokojowych, posiadać będą balkony, a te największe, na ostatnim piętrze, także duże tarasy na dachu. Inwestycja zlokalizowana jest na spokojnej i pełnej zieleni Sadybie, osiedlu stworzonym niegdyś zgodnie z angielską ideą miasta-ogrodu.

Konstancinska_Yareal

Zielona Sadyba to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy zlokalizowanej w niewielkiej odległości od centrum miasta – mówi Olga Prokopiak, Dyrektor Marketingu Yareal Polska. To między innymi właśnie te atuty inwestycji wpłynęły na wysokie zainteresowanie projektem – jeszcze przed rozpoczęciem budowy, podpisaliśmy umowy rezerwacyjne na 40 proc. lokali. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się mieszkania trzy- i czteropokojowe.

Dodatkowym atutem inwestycji, poza bliskością centrum handlowego Sadyba Best Mall oraz licznych placówek edukacyjnych – przedszkoli i szkół (m.in. francuskiej i brytyjskiej), jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Stanisława Dygata, w którym znajduje się jedna z warszawskich siłowni plenerowych.

Autorem projektu „Rezydencji Konstancińskiej” jest pracownia Ad3 Architektura Design Studio Projektowe Artur Klocek. Mieszkania dostępne są w cenach od 8500 do 11 300 złotych za metr kwadratowy.

* * *

Yareal Polska Sp. z o.o., wiodący deweloper w Polsce, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań, zarówno w ramach działalności deweloperskiej, jak i zarządzania realizacją projektów dla naszych Klientów. Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektu architektonicznego  oraz niezawodność – to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości inwestycji w nasze nieruchomości. Wszystkie realizowane przez nas obiekty, biurowe i mieszkaniowe, charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, centralnym położeniem, odpowiednim dojazdem i otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.

Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne a także budynki mieszkaniowe o standardzie premium.

Zrealizowany przez Yareal Polska projekt budynku biurowego Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19  w Warszawie zyskał uznanie w środowisku branżowym, czego wyrazem jest przyznana w 2004 r. nagroda Construction & Investment Journal w kategorii „Best Office Development”. Od listopada  2005 r. Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Zrewitalizowany, certyfikowany w systemie BREEAM budynek biurowy Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie został wielokrotnie nagrodzony. Eurobuild wyróżnił obiekt w kategorii „New Office of the Year 2011, Poland”, Construction & Investment Journal w kategorii „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, EuropaProperty nagrodził Mokotowska Square w kategorii „BREEAM Application In-Process”, zaś CEE Quality Awards w kategorii „Office Development of the Year”.

W 2013 roku Construction and Investment Journal przyznał spółce kolejne dwie nagrody: “Residential Luxury Development of the Year” („Luksusowa inwestycja mieszkaniowa Roku”) dla Hożej 55 oraz „ESSA Green Award” dla kompleksu biurowego Oxygen Park

Mediadem Consulting

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.