Twitter wybrał oficjalnego partnera w Polsce – Portal PR - 24PR
Twitter wybrał oficjalnego partnera w Polsce

10.07.2014 Kategoria: Social media. Autor: admin

Twitter wybrał partnera, który rozpocznie sprzedaż reklamy w tym medium w Polsce – firmę 140 Media. Dzięki temu polskie marki i agencje marketingowe będą mogły współpracować z lokalnym zespołem i korzystać ze wszystkich produktów, usług i wsparcia, jakie oferuje platforma.

„Polskie marki korzystają już z Twittera, aby być na bieżąco z potrzebami klientów i rynku, dlatego jesteśmy podekscytowani myślą o współpracy z 140 Media i wprowadzeniu reklam Twittera do polskich firm” – mówi Ali Jafari, vice president of direct sales for EMEA.

„Poprzez targetowanie rozmów na Twitterze oraz interakcje w oparciu o zainteresowania, marki mają możliwość budowania społeczności, opowiadania swojej historii oraz zwiększania lojalności, a co za tym idzie, wzrostu przekierowań i sprzedaży” – mówi Rafał Janik, CEO w 140 Media.

Personal PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.