71. Tour de Pologne na wielkim formacie Cityboard Media – Portal PR - 24PR
71. Tour de Pologne na wielkim formacie Cityboard Media

03.08.2014 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Tour de Pologne wystratuje 3 sierpnia z Placu Wolności obok Stoczni Gdańskiej, a w największych miastach Polski już trwa intensywna kampania promująca to największe sportowe wydarzenie roku. Na 350 cityboardach i 30 supercityboardach m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Bydgoszczy, Kielcach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i na Śląsku są eksponowane wielkoformatowe reklamy wyścigu. Cityboard Media od lat, jako patron mediowy, wspiera Czesława Langa i jego ekipę w promocji tych prestiżowych zawodów.

_cb_ekran_tour_solidarnosc

Tegoroczny Tour jest wyjątkowy – start w Gdańsku symbolicznie wpisuje się w obchody 20-lecia niepodległej Polski. Przed kolarzami trudna trasa 1200 kilometrów, złożona z 7 etapów. Nie zabraknie górskich odcinków i morderczych podjazdów w polskich i słowackich Tatrach. A o ostatecznej kwalifikacji zadecyduje ostatni etap 9 sierpnia w Krakowie na Rynku Głównym, gdzie odbędzie się spektakularna „czasówka”.

Tysiące osób na trasie i miliony przed telewizorami będą kibicowały najlepszym kolarzom świata, którzy na zaproszenie Lang Team biorą udział w wyścigu. Zarówno dla Polski, jak i miast oraz regionów, które odwiedza Tour de Pologne to doskonała reklama – to jeden z najważniejszych wyścigów na świecie, a relacje są emitowane w największych telewizyjnych kanałach sportowych i ogólnoinformacyjnych.

Tour de Pologne to wielkie sportowe zawody, ale także liczne imprezy towarzyszące i skuteczna promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Cityboard Media zaprasza na rowery oraz do kibicowania 71.Tour de Pologne, a kolarzom życzy powodzenia!

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.