Agencja PROJEKT 77 dla marki Dare2B – Portal PR - 24PR
Agencja PROJEKT 77 dla marki Dare2B

05.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Dare2B, marka wchodząca w skład brytyjskiej firmy Regatta Great Outdoor, zdecydowała się powierzyć kompleksową obsługę public relations agencji PROJEKT 77. Umowa z agencją została podpisana na czas nieokreślony. Za działania na rzecz klienta odpowiedzialna będzie Katarzyna Moskalik – PR Manager.

Od sierpnia br. agencja odpowiada m.in. za doradztwo strategiczne, dbanie o wizerunek marki i jej produktów, media relations oraz event PR. Obsługa PR marki Dare2B będzie obejmowała także niestandardowe działania z obszaru wsparcia sprzedaży.

Marka Dare2B została stworzona dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają swój wolny czas np. w górach lub biegając w podmiejskim lesie czy jeżdżąc rowerem. W ofercie Dare2B znajduje się odzież dla dzieci i dorosłych o dopracowanym kroju, materiałach o wysokich parametrach i odważnym, nowoczesnym wzornictwie. Produkty Dare2B to techniczne modele odzieży, które są dostępne po rozsądnej i przystępnej cenie. Kolekcje marki można zobaczyć na stronie: www.dare2b.com
W portfolio PROJEKT77 (www.projekt77.pl) znajduje się kilka projektów z szeroko pojętych sportów przestrzeni i outdooru. Projekt77 obsługiwał m.in. takie marki jak ALPINUS i CAMPUS. Obecnie agencja wspiera m.in. amerykańską markę POLARTEC, brytyjską markę Regatta, MIEJ ODWAGĘ! Memoriał Piotra Morawskiego – projekt grantowy dla młodych podróżników oraz WinterCamp – największy obóz zimowy w Polsce.

Agencja Projekt 77 oraz marka Regatta i Dare2B są członkami stowarzyszenia Polish Outdoor Group, które jest organizacją non-profit zrzeszającą najważniejszych przedstawicieli branży. Głównym zadaniem organizacji jest działanie na rzecz zwiększenia efektywności oraz poprawienia konkurencyjności rynku outdoor w stosunku do innych segmentów rynku sportowego i modowego.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.