Corning kolejne lata z magnifiCo – Portal PR - 24PR
Corning kolejne lata z magnifiCo

04.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Corning Optical Communications przedłużyło umowę z agencją magnifiCo SA na prowadzenie działań z zakresu Employer Branding na kolejne dwa lata.

W ramach współpracy agencja będzie zajmować się m.in. budowaniem świadomości marki Corning jako pracodawcy i realizacją rozbudowanego pakietu działań utrzymujących pozytywny wizerunek firmy. Za działania strategiczne i doradcze odpowiada senior account manager Anna Piorun.

Corning Optical Communications, lider kompleksowych rozwiązań optycznych na świecie, jest częścią amerykańskiego koncernu z główną siedzibą w mieście Corning w stanie Nowy Jork. Corning Incorporated zatrudnia blisko 30 tysięcy pracowników i posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie. W nowoczesnej fabryce w Strykowie pracuje ponad 1500 pracowników, a przedsiębiorstwo, jeden z największych pracodawców w województwie łódzkim, za programy zatrudnienia ludzi młodych i osób powyżej 45 roku życia oraz politykę rozwoju pracowników i społeczną odpowiedzialność biznesu otrzymało tytuł Solidnego Pracodawcy 2013.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.