Festiwal gwiazd podczas Herbalife Triathlon Gdynia – Portal PR - 24PR
Festiwal gwiazd podczas Herbalife Triathlon Gdynia

04.08.2014 Kategoria: Sport. Autor: admin

Jak co roku na starcie Herbalife Triathlon zobaczymy całą plejadę gwiazd sportu  i szklanego ekranu. Do Gdyni przyjeżdżają popularni aktorzy, którzy są ambasadorami imprezy m.in. Katarzyna Glinka, Karolina Gorczyca oraz Tomasz Karolak, a także prezenter telewizyjny Maciej Dowbor i dziennikarz Piotr Kraśko.

W Herbalife Triathlon Gdynia wystartują także znani sportowcy, którzy specjalizują się w innych dyscyplinach sportowych, ale triathlon stał się ich nową pasją. Na sprincie będziemy mogli podziwiać na przykład Cezarego Zamanę, zwycięzcę Tour de Pologne, a na długim dystansie jego kolegę z peletonu Piotra Wadeckiego. Grono wybitnych sportowców uzupełniają Przemysław Miarczyński, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w windsurfingu i Anna Jakubczak – Pawelec, lekkoatletka specjalizującą się w biegu na  1500 m, która z powodzeniem reprezentowała nasz kraj na trzech kolejnych Igrzyskach Olimpijskich w Sydney, Atenach i Pekinie. Nie zabraknie też Iwony Guzowskiej, wielokrotnej mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie.

– Triathlon przyciąga – mówi Piotr Netter, dyrektor Hebalife Triathlon Gdynia. – Cieszymy się, że kolejny raz będziemy gościć na naszych zawodach grono znanych postaci życia publicznego. Dla części z nich to debiut, więc trzymamy kciuki, by z uśmiechem i w dobrym zdrowiu dotarli do mety. Niestety na starcie nie zobaczymy Małgorzaty Foremniak, która jest zmuszona wycofać się z rywalizacji z powodu przewlekłej kontuzji.

Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach  8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km).

Rzecznik Prasowy Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.