IdPR z Lajkonik Snacks na Facebooku – Portal PR - 24PR
IdPR z Lajkonik Snacks na Facebooku

31.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Lajkonik Snacks rozpoczął współpracę z Agencją Public Relations IdPR w zakresie komunikacji marki w social media. Do zadań Agencji należy przygotowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych oraz bieżąca obsługa profilu marki na Facebooku. Umowa została podpisana do końca roku.

Współpracę poprzedził audyt dotychczasowej komunikacji prowadzonej na fanpage marki. Analiza wyników stała się podstawą do opracowanej przez Agencję strategii działań, która do końca bieżącego roku będzie wdrożona na profilu https://www.facebook.com/LajkonikPL. Główne cele prowadzonej komunikacji to odświeżenie wizerunku Lajkonik Snacks oraz wsparcie aktualnej kampanii konsumenckiej.

Do stałych zadań IdPR należy realizacja nowej strategii – odświeżenie szaty graficznej profilu, zmiana sposobu komunikacji z fanami – animacja i wzrost zaangażowania, oraz prowadzenie kampanii reklamowych za pomocą narzędzi Facebook.

Agencja IdPR (Grupa AFEKT) oferuje klientom pełen zakres usług doradczych oraz działań komunikacyjnych: począwszy od badań oraz analizy, opracowania kompleksowej strategii PR, działania kreacyjno-projektowe, po finalne wdrażanie elementów kampanii oraz sukcesywne utrzymanie odpowiedniego image naszych Klientów.

Agencja współpracuje m.in. z Autostrada Wiekopolska, Volkswagen Group Polska, Lajkonik, Allegro, Pani Teresa Medica, AVIVA, Volkswagen Castrol Cup, AERO Poznań FTO, Fundacja All For Planet, Sophia, SkyShare, Autostrada Eksploatacja.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.