ING Bank Śląski wspiera przedsiębiorczych Polaków w programie „TALENT ZGŁOŚ SIĘ!” – Portal PR - 24PR
ING Bank Śląski wspiera przedsiębiorczych Polaków w programie „TALENT ZGŁOŚ SIĘ!”

26.08.2014 Kategoria: Przedsiębiorczość. Autor: admin

ING Bank Śląski jest Partnerem Strategicznym i fundatorem Nagrody Głównej w nowym programie telewizyjnym „TALENT ZGŁOŚ SIĘ!”. Program skierowany jest do ambitnych Polaków, którzy mają innowacyjne pomysły na produkt, usługę czy biznes. Pierwsze odcinki na antenie TVP 1 już jesienią.

Zaangażowaliśmy się w program „TALENT ZGŁOŚ SIĘ!” ponieważ jego idea jest nam bliska. To program dla kreatywnych ludzi z pomysłami, którzy chcą działać i wcielać je w życie a my popieramy taką postawę. Od dłuższego czasu dopingujemy i motywujemy Polaków do osiągania celów i realizacji swoich zamierzeń. Każdy kto ma ciekawy pomysł, zamiast snuć i odkładać działanie na później, powinien zacząć go realizować i dopiąć swego – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

„TALENT ZGŁOŚ SIĘ!” to program realizowany przez program 1 telewizji publicznej. Skierowany jest do ludzi przedsiębiorczych i innowacyjnych, którzy, dzięki udziałowi w programie, będą mieli szansę na zrealizowanie swoich projektów. Z szalonych na pozór pomysłów, mogą zrodzić się atrakcyjne rynkowo projekty, które być może zmienią naszą rzeczywistość.

Na każdym etapie rywalizacji, uczestników programu obserwować będzie Kapituła, składająca się zarówno z przedsiębiorców, którzy stoją za znanymi polskimi markami, przedstawicieli największych instytucji przyznających środki finansowe na innowacyjne projekty, jak i przedstawicieli show businessu. W skład Kapituły wejdą między innymi Anna Mucha, Tomasz Karolak i Roman Młodkowski. Jednym z jurorów w finale zostanie też Marek Kondrat.

Do programu może zgłosić się każdy, kto ma pomysł na produkt, usługę czy technologię i przekona Kapitułę o jego potencjale. W otwartych castingach wyłoniona zostanie grupa 40 osób, które otrzymają po 5.000 zł na przygotowanie się do dalszej rywalizacji w programie, w którym łączna pula nagród wynosi 1 mln zł. Program „TALENT ZGŁOŚ SIĘ” poprowadzą Paulina Chylewska i Radek Brzózka.

Szczegóły dotyczące programu na stronie www.talentzglossie

ING Bank Śląski S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.