LINK4 powiększa dział direct – Portal PR - 24PR
LINK4 powiększa dział direct

03.08.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Nowym dyrektorem pionu Marketingu w LINK4 został Maciej Marszałek, zastępując w tej roli Marcina Niewiadomskiego, który odszedł ze struktur firmy. Maciej Marszałek był dotychczas odpowiedzialny za sprzedaż i komunikację marketingową w kanale internetowym. W nowej roli będzie także odpowiedzialny za marketing tradycyjny oraz sprzedaż w kanale B2B.

W LINK4 pracuje od 2009 roku, gdzie od początku był odpowiedzialny za stworzenie, a później rozwój obszaru eBusiness. Od początku swojej kariery związany z branżą finansową. W obszarze bankowości zarządzał zarówno zespołami odpowiedzialnymi za zakupy mediów, jak i komunikację marketingową w internecie oraz tworzenie internetowych procesów sprzedaży takich produktów jak: kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, konta bankowe czy depozyty.

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie ukończył kierunek Zarządzania i Marketingu ze specjalizacją: Psychologia w Zarządzaniu, a także program International Management we francuskiej CERAM Sophia Antipolis.

Funkcję Dyrektora Departamentu eBusiness i Sprzedaży Direct w Link4 obejmie natomiast Marta Perwenis, która będzie odpowiedzialna za całość działań internetowych i zakup mediów wspierających sprzedaż direct.

Jest ekspertem w maksymalizacji sprzedaży online oraz optymalizacji procesów internetowych. Od 10 lat związana z branżą internetową. Przez ostatnie sześć lat współtworzyła i rozwijała kanał sprzedaży internetowej w Liberty Direct. Początkowo jako Internet Brand Manager zajmowała się strategią wprowadzenia marki do internetu oraz rozwojem narzędzi i procesów sprzedaży oraz obsługi klienta online. Następnie jako kierownik działu odpowiadała za realizację sprzedaży przez Internet. Wcześniej w Banku Millennium tworzyła pierwsze na rynku procesy pozyskiwania klientów przez internet. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Link4 TU S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.