Marta Niedzielska dyrektorem promocji Radia Eska ROCK – Portal PR - 24PR
Marta Niedzielska dyrektorem promocji Radia Eska ROCK

04.08.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Zespół Radia Eska ROCK zasili kolejna osoba – z początkiem sierpnia Marta Niedzielska obejmie stanowisko dyrektora promocji w Radiu Eska ROCK.

Marta Niedzielska – dotychczasowa szefowa promocji warszawskiego Radia Eska, zastąpi na stanowisku dyrektora promocji Radia Eska ROCK Radka Nałęcza, który żegna się ze stacją.

Marta Niedzielska będzie łączyła obydwie funkcje.

– Eska ROCK to bardzo silna i rozpoznawalna marka, budowana przez wspaniałych ludzi przez lata. Moim celem jest, aby pomimo pojawienia się na rynku warszawskim i ogólnopolskim nowych projektów rockowych Radio Eska ROCK pozostało na swojej pozycji lidera – mówi nowa dyrektor promocji.

Marta Niedzielska z Grupą Radiową TIME związana jest 7 lat. W latach 2007-2009 pracowała na stanowisku specjalisty ds. promocji w Dziale Komunikacji Marketingowej. Przez ostatnie 5 lat pełniła funkcję szefa promocji Radia ESKA Warszawa. Ponadto angażowała się w realizację m.in. projektów specjalnych dla sieci ESKA. Współpracowała od strony produkcyjnej przy flagowych imprezach związanych z brandem ESKA: ESKA Music Awards i Hity na Czasie, a także za Szczecin Rock Festiwal, realizowany na zlecenie i pod patronatem Radia Eska ROCK.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.