MultiPhone 5453DUO – Portal PR - 24PR
MultiPhone 5453DUO

20.08.2014 Kategoria: Telefony. Autor: admin

MultiPhone 5453DUO – elegancja w przystępnej cenie

Marka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, prezentuje nowy model MultiPhone 5453DUO z 4,5-calowym wyświetlaczem, trybem dual SIM oraz Androidem 4.4 KitKat. Smartfon charakteryzuje się niebanalną stylistyką w trzech wariantach obudowy.
Dla każdego, kto sięga po smartfon danej marki niezwykle istotna jest płynna obsługa programów i aplikacji, dlatego nowy MultiPhone 5453DUO posiada czterordzeniowy procesor, wspomagany 1GB pamięci operacyjnej. Na takiej konfiguracji Android w wersji 4.4 działa stabilnie dając użytkownikowi komfort pracy i płynność obsługi multimediów. Producent zadbał również o 4,5-calowy wyświetlacz qHD (960*540) z matrycą IPS, dzięki czemu urządzenie optymalnie nadaje się do czytania, oglądania filmów, czy przeglądania zasobów sieci bez względu na kąty patrzenia.

Prestigio_PSP5453

– Model 5453DUO wyróżnia ciekawa kolorystyka i minimalistyczny design, które mogą się podobać. Smartfon to przecież nie tylko urządzenie komunikacyjne, ale także gadżet, który powinien komponować się z zawartością damskiej torebki lub studenckiego plecaka. Dlatego proponujemy aż trzy wersje kolorystyczne obudowy – białą, czarną i grafitową – wtedy każdy znajdzie coś dla siebie – twierdzi Andrzej Zalewski, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.
Smartfon wyposażono w aparat główny o rozdzielczości 8MPx z pomocniczym autofokusem.
To w zupełności wystarczy do rejestrowania ważnych momentów z odpowiednią ostrością
i nasyceniem kolorów. Przednia kamerka oferuje rozdzielczość 2MPx, a jej naturalnym zastosowaniem są wideo rozmowy oraz tzw. selfies. Na pokładzie zainstalowano pamięć na dane o pojemności 8GB, ale docelowo można ją powiększyć aż do 40GB. Warto także podkreślić, że każdy użytkownik otrzymuje dodatkowo aż 200GB w chmurze Prestigio MultiCloud. Dodatkowe bonusy dla klientów marki to już tradycja. Darmowe e-książki na prestigioplaza.com, pakiet biurowy OfficeSuite Pro czy oprogramowanie antywirusowe McAfee to tylko niektóre z propozycji.
Smartfon oferuje zaawansowane możliwości łączności, zarówno tej komórkowej związanej
z transmisją danych z prędkością pobierania do 21.1Mb/s, jak i bezprzewodowego przesyłu plików bądź muzyki za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0. Moduł GPS pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnych oraz funkcji geolokalizacyjnych, umożliwiających działanie wielu przydatnych programów. Zastosowany w urządzeniu tryb dual SIM rozdziela życie prywatne od zawodowego separując kontakty i ustawienia przypisane do dwóch różnych numerów telefonu. Można także zastosować podział według linii GSM / WCDMA, a więc jednej karcie przypisać funkcje telefoniczne, a drugą uczynić odpowiedzialną za transfer przy użyciu korzystnej taryfy bądź darmowego Aero2.
W zestawie znajdziemy ponadto praktyczną i równie stylową nakładkę na tył smartfona.
Cena: 469 zł brutto.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.