Nowe osoby w SHAKE HANDS – Portal PR - 24PR
Nowe osoby w SHAKE HANDS

03.08.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Oliwia Witewska i Barbara Pińkowska dołączyły do zespołu agencji SHAKE HANDS – zajmą się obsługą nowych klientów agencji.

Oliwia Witewska objęła stanowisko community managera i będzie realizować projekty w mediach społecznościowych dla marek: Tikkurila Polska, Londa Professional oraz Galeria Pomorska. Witewska doświadczenie zawodowe zdobywała w Pegasus Group, pracując dla Drogerii Natura oraz Dado Design. Zajmowała się także tworzeniem start’upu – My Meeting Rooms.

Barbara Pińkowska jako community manager będzie odpowiadać za działania dla marek Sebastian Professional oraz Astor Polska. Dotychczas odpowiadała za wizerunek kultowych warszawskich Koszyków – głównie w zakresie mediów społecznosciowych. Posiada także doświadczenie w branży eventowej – organizowała warsztaty kulinarne dla marek Kamis, L’eclerc czy Sante w ramach współpracy z kreatywnym Studiem Kulinarnym SmartArt.

Brand Support Sp. z o.o. –

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.