Olga Savinc w dziale kreacji El Padre – Portal PR - 24PR
Olga Savinc w dziale kreacji El Padre

23.08.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Olga Savinc obejmując stanowisko Copywriter / Kreatywny.

Olga zajmować się będzie kreacją, przygotowywaniem i prezentowaniem ofert, tworzeniem koncepcji komunikacji i działań promocyjnych dla klientów agencji oraz wspieraniem pozostałych działów w zakresie komunikacji.

Swoją przygodę w branży eventowej Olga zaczynała w firmie MTML Sp. z o.o. zajmując się kompleksową produkcją eventów. Później zajmowała się pozyskiwaniem klientów oraz przygotowywaniem ofert i nadzorem nad produkcją scenografii.

Do branży eventowej trafiła dzięki swojej muzycznej pasji – organizowaniu imprez w warszawskich klubach. Przez wiele lat występowała w polskiej telewizji w programach dla młodzieży, dzięki czemu zna środowisko eventów zarówno zza kulis, jak i ze sceny.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jej największą pasją jest współczesna muzyka elektroniczna, literatura science – fiction i sport.

El Padre

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.