PR Inspiration z nowym Klientem – Portal PR - 24PR
PR Inspiration z nowym Klientem

05.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W lipcu kompleksową obsługę Public Relations galerii handlowej – Poznań City Center objęła agencja – PR Inspiration. Agencja jest odpowiedzialna za działania wizerunkowe oraz obsługę kanałów społecznościowych. Do obowiązków PR Inspiration należy także doradztwo w zakresie aktywności CSR oraz obsługa relacji inwestorskich.

PR Inspiration prowadzi strategię brandu i zajmuje się realizacją działań social media galerii handlowej Poznań City Center. W ramach współpracy agencja podejmuje również działania media relations oraz nagłaśnia realizowane przez Klienta projekty. Z ramienia agencji za prowadzenie projektu będą odpowiedzialni Marcin Grygierek dyrektor generalny oraz Agnieszka Kalińska project manager.

O Poznań City Center
Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe centrum handlowe w regionie, które na 3-ch kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy m2 mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1500 miejsc parkingowych oraz specjalny parking dla rowerzystów. Galeria handlowa Poznań City Center mieści się pod jednym dachem wraz z Dworcem Głównym PKP oraz dworcem PKS – tworząc tzw. Zintegrowane Centrum Komunikacyjne.

PR Inspiration

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.