Promocja i degustacje orzeźwiających syropów Łowicza – Portal PR - 24PR
Promocja i degustacje orzeźwiających syropów Łowicza

05.08.2014 Kategoria: Kampania. Autor: admin

saturatorW największych miastach i w najczęściej odwiedzanych kurortach w pasie nadmorskim, na deptakach i bulwarach oraz w wybranych sieciach handlowych odbyły się degustacje orzeźwiających syropów Łowicz (Agros-Nova). Akcja była częścią kampanii promującej syropy z edycji limitowanej syropów na lato.

Od początku czerwca przez dwa miesiące trwała ogólnopolska kampania reklamowa wspierająca edycję limitowaną syropów Łowicz.
Jej ważną częścią były degustacje dla konsumentów – przy specjalnie przygotowanych stoiskach z saturatorami, w 9 największych miastach oraz 16 miejscowościach/kurortach nadmorskich, wszyscy chętni mogli spróbować 3 smaków syropów serii Limitowanej Lato – Limonka Cytryna, Rabarbar Mirabelka, Ogórek Mięta – oraz syropu malinowego.

Każdy konsument mógł skosztować różnych smaków w połączeniu z wodą gazowaną i tym samym przekonać się, jak smakuje orzeźwienie od Łowicza. W degustacji chętnie brały udział osoby w każdym wieku, zaś do wyboru smaku zachęcały dwa zespoły promocyjne.

 

Syropy z edycji limitowanej na wiosnę i lato dostępne są w ofercie marki Łowicz od kwietnia. Wprowadzenie syropów w unikalnych, orzeźwiających smakach, idealnych na lato to szansa na zainteresowanie konsumentów syropami także poza tradycyjnym (zimowym) sezonem i pobudzenie całej kategorii, która może być świetną alternatywą dla gotowych napojów.

Edycja limitowana syropów Łowicz na wiosnę i lato:
– Limonka Cytryna
– Rabarbar Mirabelka
– Ogórek Mięta NOWOŚĆ
Cena: 4,2 zł

Agros-Nova jest wiodącym producentem żywności w Polsce, największym przetwórcą owoców i warzyw. Spółka dynamicznie rozwija się w oparciu o cztery biznesowe filary:
I. SNNN (soków, nektarów i napojów niegazowanych)
II. przetworów owocowo – warzywnych,
III. potraw gotowych,
IV. dodatków do potraw.

Jest na podium, jeśli chodzi o udziały rynkowe w każdym z tych segmentów. Do grupy biznesowej Agros-Nova należą znane marki: ŁOWICZ, FORTUNA, GARDEN, TARCZYN, PYSIO, DR WITT, KAROTKA, KRAKUS, KOTLIN, WŁOCŁAWEK. Spółka posiada trzy zakłady produkcyjne. Zatrudnia ok. 1880 osób.

M-int PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.