Start-up Teleguru.pl ujawni wszelkie haczyki i ukryte koszty w ofertach operatorów komórkowych – Portal PR - 24PR
Start-up Teleguru.pl ujawni wszelkie haczyki i ukryte koszty w ofertach operatorów komórkowych

23.08.2014 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Jedyny na rynku serwis skierowany do każdego użytkownika telefonu komórkowego. To kompletny przewodnik po rynku telekomunikacyjnym, z innowacyjną porównywarką aktualnych ofert operatorów oraz ponad pół tysiącem obiektywnych i rzetelnych recenzji telefonów i tabletów i wiele więcej.To ważne wydarzenie dla Polaków, którzy aktywnie korzystają z 56 milionów kart SIM i rocznie kupują blisko 10 milionów nowych telefonów.

Teleguru pozwoli zaoszczędzić

Do tej pory użytkownicy telefonów, korzystający zarówno z abonamentów, mixów lub prepaidów, nie mieli możliwości obiektywnej oceny wszystkich ofert dostawców usług telekomunikacyjnych. Bardzo często wady i zalety danej oferty były weryfikowane dopiero w trakcie korzystania z usług operatora. Od dziś z tym koniec! Teleguru przedstawia gruntowne i obiektywne analizy ofert, pakietów i usług polskich operatorów komórkowych. Haczyki, ukryte koszty i ograniczenia wyciągnięto na światło dzienne i opisano językiem zrozumiałym dla użytkownika w każdym wieku.

– Jestem przekonany, że Teleguru pomoże wielu osobom w wyborze idealnej oferty i pozwoli każdemu zaoszczędzić pieniądze. Wiele ofert reklamowanych przez operatorów w rzeczywistości nie daje tylu profitów, ile obiecuje. Naszym celem jest stworzenie najważniejszego na rynku przewodnika po świecie telekomunikacyjnym. Swoistej mekki dla użytkowników telefonów komórkowych. Już w dniu premiery jesteśmy najbardziej rozbudowanym serwisem o telekomunikacji w Polsce! – mówi Filip Wisnander, założyciel serwisu Teleguru.Nowatorska wyszukiwarka ofert oraz rzetelne recenzje umożliwiają szybkie i skuteczne porównanie taryf operatorów. Po wybraniu parametrów, serwis wyświetli najkorzystniejszą i najbardziej dostosowaną do indywidualnych potrzeb dostępną propozycję.

Teleguru to niezależny serwis, w pełni finansowany z funduszy jego pomysłodawcy – Filipa Wisnandera.

Praktyczne porady i znacznie… znacznie więcej!

Teleguru to pierwszy kompleksowy i praktyczny poradnik oraz pomoc dla każdego laika w branży mobilnej. Poza ofertami operatorów telekomunikacyjnych, serwis udostępnia recenzje telefonów i tabletów, z możliwością porównania ich specyfikacji. Teleguru to także poradniki. Krok po kroku objaśniają zawiłości obsługi smartfonów i tabletów, umożliwiają zrozumienie praw abonentów oraz procedur postępowania w przypadku przedłużania lub rezygnacji z umowy. Teleguru zawiera także największy w Polsce słownik terminów, który ułatwia zrozumienie haseł i pojęć używanych w branży. Został on napisany językiem zrozumiałym dla każdego – od ucznia szkoły podstawowej po seniora.

Dzięki Teleguru każdy użytkownik telefonu komórkowego może zaoszczędzić pieniądze, obniżając koszty korzystania z usług operatorów komórkowych. Wisienką na torcie serwisu są analizy i aktualności ze świata telefonów komórkowych i tabletów oraz forum. A to dopiero początek…

Sprawdź sam na www.teleguru.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.