Świeża Bazylia promuje instrumentariuszki – Portal PR - 24PR
Świeża Bazylia promuje instrumentariuszki

23.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Świeża Bazylia promuje ogólnopolską konferencję „Europejskie Pielęgniarstwo Operacyjne – kształcenie, kompetencje, formy zatrudnienia”, która odbędzie się w dniach 11-12 września br.

Świeża Bazylia PR&event agency wspiera komunikacyjnie konferencję ogólnopolską dotyczącą systemów kształcenia pielęgniarek operacyjnych w Polsce i Europie, zyskiwanych kwalifikacji i kompetencji oraz stosowanych form zatrudnienia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prezes Europejskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Operacyjnych EORNA Caroline Higgins, która przedstawi współczesne pielęgniarstwo operacyjne w Europie.
Organizatorem konferencji jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Instrumentariuszek a patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Świeża Bazylia sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.