Wrangler DuraTrac drugi raz z rzędu uznane za najlepsze terenówki – Portal PR - 24PR
Wrangler DuraTrac drugi raz z rzędu uznane za najlepsze terenówki

21.08.2014 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Wrangler DuraTrac drugi raz z rzędu uznane za najlepsze terenówki

Coroczna nagroda Off Road Award znów trafiła do Goodyeara

Warszawa, 20 sierpnia 2014 r. – Goodyear Wrangler DuraTrac po raz drugi z rzędu została uznana za najlepszą oponę terenową przez czytelników specjalistycznego niemieckiego czasopisma „Off Road”. Produkt wygrał w kategorii „Opony Trakcyjne”, w której proszono o głosowanie na jeden z dziesięciu nominowanych modeli. W plebiscycie „Off Road 2014” wzięło udział ponad 63 tys. czytelników. Oponie Goodyeara przypadła w udziale około jedna trzecia oddanych głosów.
Opona Goodyear Wrangler DuraTrac zdobywa uznanie nie tylko użytkowników,
ale także firm. Marka Ram wybrała niedawno ten model na oryginalne wyposażenie auta Power Wagon 2014. Opona, skonstruowana celowo do zastosowania w trudnym terenie, powstała i jest produkowana w USA. Wytwarza się ją również w fabryce Fulda w Niemczech, by móc sprostać zapotrzebowaniu także europejskich producentów samochodów na ogumienie w różnych rozmiarach.
Nagroda „Off Road” przyznawana jest od ponad trzydziestu lat, tj. od 1982 roku.
W plebiscycie czytelników wybierane są najlepsze pojazdy terenowe w 13 kategoriach,
a także najlepsza opona trakcyjna.
„Z ogromną satysfakcją przyjmujemy kolejną nagrodę dla naszej opony terenowej
od tak prestiżowego czasopisma, jakim jest Off Road. Waga tego wyróżnienia polega głównie na tym, że o jego przyznaniu decydują sami kierowcy. To właśnie oni najlepiej wiedzą,
co sprawdza się w ich autach i doskonale znają ich osiągi. Nagroda to dla nas zatem świadectwo parametrów, jakości Goodyear Wrangler DuraTrac, które potwierdzili
ich użytkownicy” – powiedział Alexis Bortoluzzi, dyrektor ds. strategii i marki Goodyear
w Regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron,
w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne
w 50 zakładach w 22 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Dwa ośrodki innowacji – w Akron w stanie Ohio i Colmar-Berg w Luksemburgu rozwijają najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają branżowe standardy w dziedzinie technologii i parametrów. Goodyear zatrudnia ok. 69 000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.