Xevin Investments szuka polskich start-upów do udziału w międzynarodowym konkursie Crowd Den – Portal PR - 24PR
Xevin Investments szuka polskich start-upów do udziału w międzynarodowym konkursie Crowd Den

23.08.2014 Kategoria: STARTUP. Autor: admin

Jesteś właścicielem start-upu? Chcesz mieć możliwość zaprezentowania swojej firmy przed międzynarodowym gremium inwestorów? Jeśli tak, to masz okazję wziąć udział w prestiżowym konkursie Crowd Den organizowanym podczas Międzynarodowego Forum Przedsiębiorczości (World Entrepreneurship Forum) w Lyonie w październiku tego roku. Xevin Investments szuka kandydatów z Polski do wzięcia udziału w konkursie.

Crowd Den to konkurs dla start-upów opierający się na zasadzie crowdfundingu. Każdy z uczestników forum będzie mógł zostać inwestorem w projekcie, który wzbudzi jego zainteresowanie. Projekty będą prezentowane przed międzynarodowym jury, w skład którego wejdą jurorzy programu „Dragon’s Den”. Polskę reprezentował będzie Marek Rusiecki, CEO funduszu Xevin Investments.

Start-upy poprzez udział w konkursie mają szanse nie tylko na zdobycie finansowania, ale również na uzyskanie opinii oraz merytorycznego wsparcia od osób z dużym doświadczeniem w biznesie.

Start-upy zainteresowane udziałem w konkursie, powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do finału, który odbędzie się 21 października 2014 roku w Lyonie, zostanie zaproszonych 5 start-upów.

Xevin Investments, fundusz venture capital specjalizujący się w inwestycjach w nowe media i technologie, zaangażował się w rekrutacje start-upów z Polski. Jeśli któryś z nich dostanie się do finału w Lyonie, Xevin zapewni mu wsparcie oraz doradztwo merytoryczne, a także pokryje koszty przelotu i zakwaterowania związane z udziałem w konkursie Crowd Den.

Konkursów dla start-upów jest sporo, ale tylko niektóre cieszą się takim uznaniem i prestiżem jak Crowd Den – międzynarodowe środowisko inwestorów, olbrzymi zasięg, a przede wszystkim innowacyjna formuła pozyskiwania finansowania oparta na crowdfundingu sprawia, że jest to wydarzenie, w którym uczestnictwo nobilituje. Mamy nadzieję, że co najmniej jeden projekt z Polski zakwalifikuje się do finału – mówi Marek Rusiecki, Prezes Zarządu Xevin Investments.

Start-upy z Polski zainteresowane wzięciem udziału w konkursie Crowd Den powinny wysłać swoje zgłoszenia do konkursu w języku angielskim, zawierające prezentację firmy do końca sierpnia br. na adres mailowy: contact@xevin.eu

Więcej informacji o World Entrepreneurship Forum oraz konkursie Crowd Den można znaleźć na stronie internetowej: www.lyon2014.world-entrepreneurship-forum.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.