5 nowych osób w Client Service agencji Ogilvy & Mather – Portal PR - 24PR
5 nowych osób w Client Service agencji Ogilvy & Mather

23.09.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do grupy Ogilvy & Mather dołączyły dwie nowe osoby: Katarzyna Pietraszewska oraz Leszek Wolany. Agencja zatrudniła również nowego Client Service Directora i dwóch Account Executive.

Katarzyna Pietraszewska przeszła do Ogilvy & Mather z 180heartbeats + JUNG v. MATT, gdzie jako Senior Account Executive oraz Account Manager dbała m.in. o takich klientów jak: ING Życie, ING Bank, Pernod Ricard, NIVEA Polska. W Ogilvy & Mather objęła funkcję Account Managera i odpowiedzialna jest za działania dla marki Nju mobile.

Leszek Wolany obejmuje stanowisko Account Managera i będzie odpowiedzialny za działania dla klientów IBM i Mango. Wolany jest ekspertem w zakresie online marketingu, a wcześniej pracował dla PKO Bank Polski, Hasbro, Danone, Loreal oraz LG.

Z początkiem października do zespołu Client Service dołączą trzy kolejne osoby: Client Service Director, odpowiedzialny za obsługę wszystkich klientów agencji oraz dwóch Account Executive, którzy będą wspierać działania dla klientów BAT, BP, Nju mobile i Philips. Wszystkie nowozatrudnione osoby pracowały wcześniej w agencjach digitalowych.

Ogilvy & Mather planuje również kolejne rekrutacje.

Ogilvy PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.