Adam Rafalski nowym dyrektorem komunikacji Dalkii Warszawa – Portal PR - 24PR
Adam Rafalski nowym dyrektorem komunikacji Dalkii Warszawa

02.09.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Adam Rafalski objął z początkiem września br. stanowisko dyrektora komunikacji Dalkii Warszawa, spółki zależnej Dalkii Polska. Odpowiedzialny będzie za realizację strategii komunikacyjnej Grupy w ramach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, działania z zakresu CSR oraz komunikację kryzysową. Zastąpi na tym stanowisku Magdalenę Kempiński, która awansowała w sierpniu tego roku na dyrektora komunikacji Dalkii Polska i Veolia Polska.

Wcześniej Adam Rafalski przez kilkanaście lat pracował w mediach – był dziennikarzem Rozgłośni Harcerskiej/Radiostacji, Radia PIN oraz współpracownikiem Polskiego Radia. Następnie pełnił funkcję wydawcy serwisów biznesowych Onetu, redaktora naczelnego portali Newsweek.pl
i Forbes.pl. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Collegium Civitas.

Dalkia Warszawa

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.