Andrzej Sobol będzie nowym szefem Tech Daty – Portal PR - 24PR
Andrzej Sobol będzie nowym szefem Tech Daty

20.09.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

1 listopada br. Piotr Mirosław po blisko 3 latach przestanie zarządzać Tech Datą w Polsce. Stanowisko Interim Country Managera obejmie dotychczasowy doradca zarządu Andrzej Sobol, który dołączył do zespołu Tech Daty w kwietniu 2013 roku.

– Ostatnie trzydzieści miesięcy w Tech Dacie Polska było czasem wielu dobrych zmian, potrzebnych by znakomicie przygotować firmę do sukcesów w nadchodzącym czasie. Chcę podziękować Piotrowi Mirosławowi za zarządzanie Tech Datą oraz jego zaangażowanie, szczególnie w budowę nowego, kompetentnego i doświadczonego zespołu w tym pełnym wyzwań okresie. Szanuję jego decyzję i życzę mu powodzenia w przyszłości – powiedział Jonas Elmgren, Vice Prezes Tech Data na Europę.

– Osiągnąłem cele, które zostały przede mną postawione i zdecydowałem o podjęciu nowego wyzwania zawodowego. Dziękuję zarządowi Tech Data Europe, który mianował mnie szefem polskiego oddziału 3 lata temu. Od tego czasu Tech Data Polska przeszła transformację na wielu poziomach funkcjonowania organizacji. Dziękuję wszystkim współpracownikom oraz życzę całemu zespołowi sukcesów w najbliższych latach – mówi odchodzący z Tech Daty Piotr Mirosław, który od listopada będzie kierował polskim oddziałem międzynarodowej firmy z branży B2B.

Od 9 kwietnia Andrzej Sobol, który był wcześniej związany z ABC Datą, pełnił funkcję Doradcy Zarządu ds. Rozwoju Biznesu w polskim oddziale Tech Daty.

Andrzej Sobol odpowiadał za wspieranie zarządu w strategicznych i operacyjnych aspektach rozwoju biznesu Tech Data w Polsce. W okresie 1989-2011 był związany z ABC Datą gdzie przez ostatnie lata pełnił rolę Prezesa i Wiceprezesa Zarządu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.