Buduj zaufanie i odpowiedzialność – Portal PR - 24PR
Buduj zaufanie i odpowiedzialność

15.09.2014 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Już dziś rusza nowa kampania Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A., której celem jest zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki. Kampania wpisuje się w misję firmy, czyli budowę wiarygodności i odpowiedzialności w relacjach między wszystkimi uczestnikami obrotu gospodarczego – firmami, konsumentami, instytucjami. Kampania ma również charakter edukacyjny – zwraca uwagę na korzyści płynące z informacji zawartych w BIG-ach.

Kampania w telewizji potrwa od 15 września do 5 października 2014 roku. Na antenie TVN, TVP, Polsatu, a także na kanałach tematycznych TVN i Polsatu będą emitowane billboardy sponsorskie. Spot sponsorski można obejrzeć tutaj: http://bit.ly/billboardprzed.

W trakcie kampanii telewizyjnej równolegle będą prowadzone działania komunikacyjne w Internecie, na kanale YouTube. Dzięki specjalnie przygotowanym krótkim filmikom animowanym użytkownicy Internetu dowiedzą się, jaką funkcję spełniają biura informacji gospodarczej. Hasło przewodnie filmów na kanale YouTube brzmi: Buduj z nami zaufanie i odpowiedzialność. Bohaterem pierwszego filmu jest Filip ̶ rozważny i wiarygodny klient, który w BIG zbiera pozytywne informacje na swój temat. Filmiki będą dostępne zarówno na stronach internetowych: www.erif.pl , www.infoKonsument.pl i www.infoPozytywni.pl , a także na kanale YouTube Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A: http://bit.ly/ERIFYoutube.

– W naszej kampanii chcemy podkreślić, że Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. jest cennym źródłem informacji gospodarczej o firmach i konsumentach. To także przypomnienie, że w Rejestrze znajdują się nie tylko informacje o zadłużeniu, ale także informacje pozytywne, które w przyszłości mogą ułatwić wzięcie kredytu lub pożyczki każdemu z nas – mówi Agnieszka Salach z Rejestru Dłużników ERIF BIG S.A.

Poza wzrostem świadomości marki kampania ma również na celu pokazanie, że Rejestr Dłużników ERIF jest firmą, z którą można czuć się bezpiecznie. Rejestr umożliwia weryfikację i dostarcza informacje o nierzetelnych firmach, np.: pracodawcach, biurach podróży, deweloperach, firmach usługowych. Dodatkowo jest narzędziem pozwalającym konsumentowi sprawdzić samego siebie w Rejestrze, np. przed złożeniem wniosku o kredyt. Pozwala to uniknąć zaskoczenia, kiedy bank odmówi udzielenia finansowania ze względu na widniejące w BIG negatywne wpisy na jego temat. Z kolei informacja pozytywna, która stanowi cenną rekomendację, to potwierdzenie, że konsument sumiennie reguluje swoje należności. Dzięki niej może czuć się bezpieczniej i pewniej przy staraniu o kredyt, pożyczkę czy inną usługę.

Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.