Empik zaprasza na spotkanie z Piotrem Pytlakowskim – Portal PR - 24PR
Empik zaprasza na spotkanie z Piotrem Pytlakowskim

23.09.2014 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

24 września w warszawskim salonie Empik Junior zagości dziennikarz śledczy oraz scenarzysta – Piotr Pytlakowski. Tematem spotkania będzie jego najnowsza książka „Szkoła szpiegów”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00.

„Szkoła szpiegów” to trzymająca w napięciu opowieść o tajemniczej szkole polskiego wywiadu. Jej akcja rozgrywa się w Starych Kiejkutach, gdzie znajduje się Ośrodek Szkolenia Agentów Wywiadu. Przyszli szpiedzy spędzają tam czas na lekcjach zabijania, picia alkoholu, uwodzenia kobiet, łamania szyfrów i manipulowania ludźmi. Autor książki zdradza jak rozpoznać agentów, którzy żyją wśród nas.

Piotr Pytlakowski to nagradzany dziennikarz. Od 1997 roku związany jest z „Polityką”, gdzie zajmuje się dziennikarstwem śledczym i problematyką kryminalną. Pisał o życiu warszawskiej mafii, tragicznej historii Barbary Blidy oraz sprawie Krzysztofa Olewnika. Jest laureatem nagrody Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Śledcze w 1999 roku. Znany jest także jako scenarzysta serii dokumentalnych oraz filmów, między innymi: „W poszukiwaniu utraconych lat”, „Świadek koronny”, „Odwróceni” oraz „Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską”. W 2004 roku wystąpił jako dziennikarz w filmie dokumentalnym „Alfabet mafii”.

Empik

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.