Grupa Eskadra dla Porsche – Portal PR - 24PR
Grupa Eskadra dla Porsche

18.09.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

„Żywa Legenda” pod takim hasłem odbyła się tegoroczna Parada Porsche. Trzydniowy event zorganizowała Grupa Eskadra.

Motywem przewodnim tegorocznej Parady były Żywe Legendy. Przez trzy dni celebrowano 40-lecie modelu 911 Turbo przy udziale największych gwiazd sportu, kuchni, estrady. Przejażdżki z Krzysztofem Hołowczycem na torze Jastrząb koło Radomia, klimatyczna kolacja w restauracji AleGloria w Warszawie, wystawa samochodów w Sopocie, kolacja serwowana przez Atelier Amaro, czy koncert Macieja Maleńczuka z zespołem Psychodancing w postindustrialnej scenerii Stoczni Gdańskiej stanowiły tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników.

Zlot miłośników marki Porsche odbył się w dniach 12-14 września. Grupa Eskadra stworzyła koncepcję i scenariusz parady, jak również zorganizowała całe wydarzenie.

Grupa Eskadra

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.