Incentive Planet po raz drugi nominowany w konkursie „Lider Przedsiębiorczości 2014 roku” – Portal PR - 24PR
Incentive Planet po raz drugi nominowany w konkursie „Lider Przedsiębiorczości 2014 roku”

19.09.2014 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

„LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKUto konkurs organizowany od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.

Tegoroczny konkurs stanowi integralną część Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Potęga rozwoju – rozwój do potęgi. Drogi MSP po kapitał”

Przyznanie takiego wyróżnienia odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji, w której szczegółowo brane są pod uwagę osiągnięcia firmy oraz wpływ ich dokonań na rozwój sektora MiŚP.

„Jest nam niezmiernie milo, że firma Incentive Planet Sp. z o. o została wyróżniona i nominowana już pod raz drugi do tego tytułu. Cieszymy się bardzo, że rynek docenia nasz Portal www.incentiveplanet.pl i mamy szansę być nagrodzeni za stworzenie i wdrożenie narzędzia służącego do samodzielnego planowania i kalkulowania wyjazdów grupowych.” – powiedziała Dyrektor Zarządzająca Portalem Pani Elżbieta Atkinson.

Uroczyste wręczenie wyróżnień: Statuetek i Dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości Roku” nastąpi w dniu 29 października 2014 roku.

Organizator

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw,

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych

Partner
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Patronat nad konkursem
Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego

www.incentiveplanet.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.