ING Bank Śląski udostępnił setną wrzutnię elektroniczną – Portal PR - 24PR
ING Bank Śląski udostępnił setną wrzutnię elektroniczną

22.09.2014 Kategoria: bankowość. Autor: admin

ING Bank Śląski udostępnił już 100 innowacyjnych urządzeń do obsługi wpłat gotówkowych dla klientów korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wrzutnie elektroniczne pozwalają na księgowanie wpłat w czasie rzeczywistym i są dostępne dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W ramach projektu modernizacji skarbców nocnych, bank udostępnia wrzutnie elektroniczne – innowacyjne rozwiązanie w zakresie realizacji transakcji gotówkowych. Urządzenia pozwalają na bezpieczne przekazywanie środków pieniężnych do banku przez 24 godziny na dobę, również w dni wolne od pracy i święta. Środki są automatycznie udostępniane bezpośrednio na rachunku firmy w trybie on-line. Wrzutnie elektroniczne znacząco skracają czas potrzebny na realizację transakcji – poprzez zastosowanie bankowego dowodu wpłaty z kodem 2D klient, dokonując wpłaty nie musi wprowadzać żadnych dodatkowych informacji.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom w zakresie zabezpieczeń, wrzutnie elektroniczne ograniczają ryzyko oszustw. Dedykowane aplikacje umożliwiają pracownikom banku stały, zdalny monitoring wszystkich urządzeń oraz optymalne zarządzanie zdeponowaną w nich gotówką. ING Bank Śląski posiada największą sieć tego typu urządzeń w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.