Kuchnia+, Domo+ i Planete+ z nowym brand managerem – Portal PR - 24PR
Kuchnia+, Domo+ i Planete+ z nowym brand managerem

30.09.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

1 października Paweł Kobryński obejmie stanowisko brand managera kanałów Kuchnia+, Domo+ i Planete+, autorskich stacji platformy nc+.
Do obowiązków Pawła Kobryńskiego będzie należało m.in. przygotowanie i koordynacja strategii marketingowej oraz planów mediowych kanałów lifestyle’owych i dokumentalnych platformy nc+, planowanie i wykonanie budżetów marketingowych oraz organizacja eventów, a także współpraca z brokerem reklamowym.

Paweł Kobryński ponad 6 lat pracował w strukturach Viacom International Media Networks (dawniej MTV Networks). Jako marketing manager współtworzył i realizował strategię marketingową kanałów: VIVA Polska, MTV Polska, MTVNHD, czy Comedy Central Polska, odpowiadając za działania promocyjne programów „Miłość na bogato” czy „Jersey Shore”, a także wielokrotnie nagradzaną w Polsce i zagranicą kampanię MTVNHD. Nadzorował również organizację eventów kanału VIVA Polska.

Kuchnia+

Dodaje smaku

Kuchnia+ to pierwszy w Polsce kanał, który dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. W ramówce nadawanej przez 24 godziny na dobę stacja prezentuje najlepsze światowe prog ramy takich gwiazd, jak Jamie Oliver, Anthony Bourdain czy Martha Stewart, a także własne produkcje z udziałem polskich sław gastronomii: „Jakubiak lokalnie”, „ABC GOTOWANIA”, „Z.U.P.A.” czy „David w Europie” oraz program współtworzony przez widzów stacji „Warsztaty smaku Kuchni+”. Kanał emituje także „cook news”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony branży gastronomicznej i kulinarnej. Od 2009 roku stacja organizuje autorski przegląd filmów kulinarnych Kuchnia+ food film fest. Zasięg techniczny stacji to blisko 3,5 mln gospodarstw domowych. Kuchnia+ istnieje od 2006 roku. Tuż po starcie kanał został uznany za Debiut Roku przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, a w 2007 roku uhonorowany Kulinarnym Oskarem w kategorii Program Telewizyjny.

Domo+

Dodaje inspiracji

Domo+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Stacja nadaje program 24 godziny na dobę. Ramówkę wypełniają programy rozrywkowe i reality, serie poradnikowe, filmy dokumentalne i fabularne, których tematem przewodnim są: urządzanie wnętrz, ogrodnictwo, design i architektura. Domo+ proponuje autorskie formaty: „Domy gwiazd”, „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Luksus na sprzedaż – najdroższe apartamenty w Polsce”, a także znane zagraniczne produkcje: „Candice wie wszystko”, „Ucieczka na wieś” czy „Tatiana sprzeda wszystko”. Kanał emituje także „EXPRESS DOMOWY”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony designowi i ogrodnictwu. Zasięg techniczny stacji to blisko 3,4 mln gospodarstw domowych. Domo+ istnieje od 2008 roku.

Planete+

Poszerza horyzonty

Planete+ to pierwszy polski kanał dokumentalny, który poszerza horyzonty, kreuje opinie, dostarcza wiedzy i pobudza do dyskusji. Ramówkę wyróżniają wyselekcjonowane dokumenty z całego świata oraz bogactwo i różnorodność tematów, których centralnym punktem jest człowiek i cywilizacja. Co tydzień stacja oferuje blisko 20 godzin premierowych filmów w jakości HD, w ramach wieczornych pasm: „Współczesny świat”, „Filmowe dochodzenia”, „Nasza planeta”, „Nauka i technika”, „Historia”, „Portrety”, „Seans Planete+”, „Społeczeństwo” i „Muzyka”. Od 2005 roku stacja jest tytularnym partnerem festiwalu PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL. Kanał Planete+ jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny wg Nielsen Audience Measurement to 4,6 mln gospodarstw domowych.

platforma nc+

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.