MagnifiCo dla AXN – Portal PR - 24PR
MagnifiCo dla AXN

01.09.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja magnifiCo przygotuje uroczystą przedpremierę pierwszej polskiej produkcji telewizji AXN. Trzyodcinkowy serial „Zbrodnia”, bo o nim mowa, na antenie stacji już 16 października o 22:00.

Spokojne życie mieszkańców Półwyspu Helskiego i urlop bohaterów w malowniczej scenerii zostają nieoczekiwanie przerwane przez tajemnicę z przeszłości. Wydarzenia okazują się mieć związek z niewyjaśnionymi morderstwami – wszystko na tle surowych i zapierających dech w piersiach krajobrazów polskiego wybrzeża.

Atrakcyjna radczyni handlowa, Agnieszka Lubczyńska (w tej roli Magdalena Boczarska), która wraz z rodziną wypoczywa nad polskim morzem, znajduje ciało topielca. Śledztwo w tej sprawie prowadzi komisarz „z przeszłością”, Tomek Nowiński (Wojtek Zieliński), który zna Agnieszkę jeszcze z liceum. Ponowne spotkanie bohaterów po latach i sprawa zagadkowych morderstw spowodują, że ich dotychczasowe życie zmieni się diametralnie. Śledztwo komplikuje się, kiedy policja odnajduje kolejne ofiary. Kiedy między dawnymi znajomymi zaczyna rodzić się uczucie, małżeństwo Agnieszki z apodyktycznym mężem (Radosław Pazura) zaczyna przeżywać kryzys.

Trzyodcinkowa produkcja AXN została zrealizowana na podstawie serialu Morden i Sandhamn, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści Na spokojnych wodach autorstwa Viveci Sten – kryminału łączącego zbrodnię, pożądanie i tajemnicę.

Pierwsza polska produkcja AXN w reżyserii Grega Zglińskiego (Cała zima bez ognia, Pitbull, Paradoks, Wymyk, Londyńczycy) została zrealizowana według scenariusza Igora Brejdyganta. Za produkcję odpowiedzialny jest Opus Film – studio ma na swoim koncie takie filmy jak: IDA, Wymyk, Kongres czy Obietnica.

Agencja magnifiCo została poproszona o przygotowanie uroczystej przedpremiery serialu w formie red carpet oraz o wsparcie działań Public Relations. Event zaplanowano na 30 września br. w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Na zaproszonych gości czeka spotkanie z twórcami i obsadą serialu oraz mnóstwo atrakcji. Premiera serialu na antenie AXN już 16 października o 22:00.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.