Mistrzowska promocja Samsung GALAXY Tab S – Portal PR - 24PR
Mistrzowska promocja Samsung GALAXY Tab S

23.09.2014 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Wielkie zwycięstwo polskiej reprezentacji w siatkarskich Mistrzostwach Świata świętuje cały kraj. Aby uczcić ogromny sukces Polaków, firma Samsung, technologiczny partner wydarzenia, ogłosiła specjalną promocję.

Finałowy mecz z reprezentacją Brazylii przyniósł biało-czerwonym zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn – najważniejszym  siatkarskim wydarzeniu, które tym razem odbyło się na polskich stadionach. Partnerem technologicznym i dostawcą oficjalnego produktu mistrzostw – tabletu GALAXY Tab S – była firma Samsung.

Aby uczcić zwycięstwo reprezentacji Polski, Samsung przygotował promocję, w ramach której klienci będą mieli okazję otrzymać etui SimpleCover w dwóch kolorach do wyboru – białym lub czerwonym.

Każdy kto po zakupie tabletu Samsung Galaxy Tab S w Samsung Brand Store wrzuci swoje selfie na facebookowy profil Samsung Polska, otrzyma w prezencie etui do wybranego modelu urządzenia w kolorze białym lub czerwonym. Promocja potrwa do 5 października br.

Ilość sztuk jest w promocji jest ograniczona.

Modele etui biorące udział w akcji:

EF-DT800BREGWW Simple Cover Red 10,5’

EF-DT800BWEGWW Simple Cover White 10,5’

EF-DT700BREGWW Simple Cover Red 8,4’

EF-DT700BWEGWW Simple Cover White 8,4’

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.