SATO otwiera nowe europejskie centrum logistyczne w Polsce – Portal PR - 24PR
SATO otwiera nowe europejskie centrum logistyczne w Polsce

07.09.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Firma SATO, światowy lider w dziedzinie wydruku kodów kreskowych, etykietowania i rozwiązań EPC / RFID, ogłosiła utworzenie nowego europejskiego centrum logistycznego we Wrocławiu. Nowe dedykowane centrum pozwoli firmie zoptymalizować działanie, obsługę klienta oraz back-office, w celu zapewnienia skutecznych dostaw w całej Europie.

Przyszłe centrum logistyczne, które będzie się znajdować w obecnym europejskim centrum produkcyjnym i serwisowym SATO, umożliwi firmie skuteczniejszą obsługę dotyczącą produktów, a także części zamiennych.

„Decyzja o otwarciu nowego centrum logistycznego wiąże się z naszym zaangażowaniem w oferowaniu klientom najwyższego poziomu usług,” powiedział Makoto Hayama, dyrektor zarządzający w SATO International Europe. „W przeciwieństwie do poprzedniego centrum logistycznego w Rotterdamie, lokalizacja nowego centrum, w samym sercu Europy, tuż przy niemieckiej granicy, będzie idealna ku dostarczaniu europejskim klientom szerokiej gamy drukarek kodów kreskowych.”

Wszystkie obecne zamówienia dotyczące drukarek kodów kreskowych zostaną przeniesione do Wrocławia. Nowe Europejskie Centrum Logistyczne będzie również odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu wydajności sprzedaży i poprawy jej wyników.

Wśród wielu produktów SATO, które będą wysyłane z nowego centrum logistycznego, będzie nowa seria drukarek przemysłowych CL4NX.

SATO

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.