Światowa premiera XIV-Air i XIV-Adventure – Portal PR - 24PR
Światowa premiera XIV-Air i XIV-Adventure

11.09.2014 Kategoria: MOTO. Autor: admin

SsangYong Motor Company zapowiedział, że podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu firma przedstawi dwa modele koncepcyjne: XIV-Air i XIV-Adventure.

Oba modele koncepcyjne prezentują daleki stopień zaawansowania projektowego i niewiele odbiegają od mającego mieć niedługo premierę przeznaczonego do produkcji modelu X100. Projektowany w oparciu o filozofię „Robust, Specialty and Premium” (czyli „Krzepki, Wyspecjalizowany i Najlepszy”) oraz motyw projektowy „Nature born – 3 Motion” samochód XIV (eXciting user-Interface Vehicle) to pojazd typu SUV w segmencie B, którego kolejne modele począwszy od Salonu Samochodowego we Frankfurcie w 2011 roku prezentowane były regularnie w ramach wielu ostatnich międzynarodowych pokazów i salonów samochodowych w ciągu ostatnich czterech lat.

XIV_AIR

XIVAdventure

XIV-Air oraz XIV-Adventure napędzane są silnikiem benzynowym lub Diesla o pojemności 1,6 li spełniającym standardy emisji Euro 6. Oba modele koncepcyjne mają po 4.195 mm długości, a rozstaw osi wynosi 2.600 mm. Pojazdy przeznaczone są dla eleganckich użytkowników, którym oferują styl, praktyczność i wygodę. Nowy samochód wchodzi do sprzedaży w przyszłym roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.