Synertime wspiera MALMĘ w social mediach – Portal PR - 24PR
Synertime wspiera MALMĘ w social mediach

23.09.2014 Kategoria: Social media. Autor: admin

Na Instagramie można już śledzić docenioną przez Włochów MALMĘ, należącą do Grupy Maspex Wadowice. Za przygotowanie strategii komunikacyjnej oraz koordynację działań odpowiada agencja PR Synertime.

Zadaniem Synertime jest opracowanie oraz wdrożenie strategii i koncepcji kreatywnej profilu, nadzór nad stylizacjami potraw oraz sesjami zdjęciowymi z użyciem produktów, a także promocja profilu i jego bieżąca obsługa. Pierwsze efekty można już oglądać na portalu: http://instagram.com/malma_pasta

– Z agencją Synertime współpracujemy z sukcesem przy kilku różnych projektach, realizowanych m.in. dla marek Lubella i Malma. Sporo też razem działamy w social mediach, dlatego zdecydowaliśmy się jej powierzyć opiekę nad naszym nowym Instagramem marki Malma – komentuje Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej w Grupie Maspex Wadowice.

Firmy współpracują przy różnych kampaniach public relations od 2013 roku. Wsparcie Malmy na Instagramie to kolejny projekt przygotowany przez Synertime dla tej marki. Agencja od początku roku realizuje dla Malmy kompleksowe działania z zakresu media relations oraz blogger relations.

­– Koordynacja profilu marki MALMA na Instagramie wpisuje się w prowadzoną przez nas dotychczas komunikację w social mediach i jest odpowiedzią na najnowsze trendy panujące w tym obszarze. Dzięki lifestylowemu charakterowi oraz unikalnym hashtagom publikowane przez nas zdjęcia zyskują coraz większą popularność! – mówi Ewa Kaczmarek, wiceprezes zarządu Synertime.

***

Synertime

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.