System ogrodzeniowy Polbruk Antara – Portal PR - 24PR
System ogrodzeniowy Polbruk Antara

08.09.2014 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Drewniane, kute, z ażurowej siatki czy też murowane. Tyle ilu właścicieli posesji, tyle i pomysłów na formę ogrodzenia parceli. Jedno jest pewne musi być ono estetyczne i trwałe jednocześnie. Efekt ten pozwoli z łatwością osiągnąć system gotowych elementów murowych Polbruk Antara, który stworzy wokół domu eleganckie i solidne ogrodzenie, będące atrakcyjną wizytówką domu.

Posesja dobrze ogrodzona

Wiele jest rodzajów i pomysłów na ogrodzenie terenu, jednak coraz większą popularność zdobywają rozwiązania murowane, które często łączone są z drewnianymi lub wykonanymi z metalu przęsłami. Zwolenników zyskują między innymi dzięki eleganckiemu wyglądowi oraz doskonałej trwałości niewymagającej zbyt wielu prac konserwacyjnych. Standardowo, tego typu murowane konstrukcje składają się z fundamentu, słupków, cokołów i przęseł, a także bramy i furtki. Słupki i cokoły wykonać można z różnych materiałów – klinkieru, kamienia, cegły, pustaków czy bloczków silikatowych, w każdym z tych przypadków wymagać to będzie jednak dość dużych umiejętności murarskich. Doskonałą alternatywą dla tego typu rozwiązań, zwłaszcza jeśli chcemy zmniejszyć koszty i przyspieszyć prace związane z budową ogrodzenia, stanowi system gotowych elementów ogrodzeniowych Polbruk Antara. Tworzą go bloczki, które z powodzeniem wykorzystywać można do tworzenia konstrukcji filarów, murków, podmurówek lub nawet całych elementów  ogrodzeń. Dostępne są one w trzech różnych kształtach i rozmiarach – pustak międzysłupkowy dwustronnie łamany (20x40x18 cm), pustak międzysłupkowy połówka trójstronnie łamany (20x20x18 cm) oraz pustak słupkowy trójstronnie i czterostronnie łamany (20x40x18 cm). Dzięki temu z łatwością dobierzemy akcesoria  dopasowane do własnych potrzeb i rozmiarów posesji. Polbruk Antara, to jednak nie tylko nowoczesny system gotowych elementów pozwalających na proste i szybkie wznoszenie ogrodzeń, ale również sposób na atrakcyjne otoczenie posesji. Bloczki wykonane są z łupanych pustaków bez pionowych spoin, dzięki  czemu doskonale naśladują wyglądem naturalne, kamienne segmenty. Dodatkowo, wszystkie elementy dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych – żółtym, grafitowym oraz paloma, czyli trzech uniwersalnych barwach, w których kamień występuje w naturze. Nie będzie więc większego problemu z dopasowaniem koloru do przęseł, a także elewacji i dachu budynku. W klasycznych i dworkowych aranżacjach sprawdzą się bloczki w ciepłej żółci, natomiast kompozycje nowoczesnych obiektów uzupełnią elementy w wersji grafitowej lub paloma. W kolekcji znajdują się również akcesoria uzupełniające w postaci daszków słupkowych i międzysłupkowych (28×22,5×5,5 cm), które będą stanowić eleganckie zwieńczenie całej konstrukcji. Polbruk Antara zawiera, więc niezbędne przedmioty do wykonania kompletnego ogrodzenia, które w gustowny sposób domkną otoczenie domu.

Modern house

Bloczki Polbruk Antara mają jeszcze jedną zaletę. Doskonale sprawdzą się również, jako materiał do tworzenia murków oporowych, które  stylistycznie skomponują się z ogrodzeniem.

System ogrodzeń Antara:

Pustak międzysłupkowy dwustronnie łamany

Wymiary: 20 x 40 x 18 cm

Pustak międzysłupkowy połówka trójstronnie łamany

Wymiary: 20 x 20 x 18 cm

Pustak słupkowy trójstronnie lub czterostronnie łamany

Wymiary: 20 x 40 x 18 cm

Daszek słupkowy/ międzysłupkowy płaski

Wymiary: 28 x 22,5 x 5,5 c

Polbruk S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.