Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu AKPA Polska Press Spółka z o.o. – Portal PR - 24PR
Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu AKPA Polska Press Spółka z o.o.

30.09.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Z dniem 30 września 2014 roku nastąpi zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu agencji informacyjno-fotograficznej AKPA Polska Press Spółka z o.o. Po 20 latach kierowania Agencją ze stanowiska Prezesa Zarządu odchodzi jej współzałożyciel Grzegorz A. Chęciński, a jego obowiązki przejmie Marek Cybulski.

Marek Cybulski jest związany zawodowo z rynkiem mediów od 1998 roku. Karierę zaczynał w spółce Zone Vision Poland będąc odpowiedzialnym za rozwój biznesu takich nadawców, jak Discovery Channel, Eurosport czy MTV Networks. Następnie był Dyrektorem ds. Sprzedaży, a od 2006 roku zarządzał polską spółką należącą do grupy Zonemedia. Do roku 2012 pełnił funkcję Country Managera w strukturach Chello Central Europe, spółki zależnej Chellomedia, której właścicielem do października 2013 roku był amerykański koncern Liberty Global, Inc.

AKPA Polska Press Spółka z o.o. to krajowy lider w zakresie integracji informacji o programach dostępnych w Polsce stacji telewizyjnych na potrzeby mediów tradycyjnych (gotowe strony programowe do najpopularniejszych magazynów telewizyjnych jak Tele Tydzień, To & Owo, Tele Świat, TV 14, Fakt TV, Super Express TV, Kropka TV) oraz elektronicznych, będący największym krajowym dostawcą danych do systemów EPG (Cyfrowy Polsat, nc+, Orange, naziemna telewizja cyfrowa DVB-T, UPC Polska, Multimedia, TOYA, INEA itd.), portali internetowych (np. Onet.pl, Interia.pl, Stopklatka.pl, Teleman.pl, Dziennik.pl) i aplikacji mobilnych (UPC Poleca, Kropka TV, SE TV, NextPlus itd.). Sukces serwisu zdjęciowego AKPA zapewnił Firmie ugruntowaną pozycję w ścisłej czołówce największych profesjonalnych agencji fotograficznych w Polsce, współpracującej na stałe z najpopularniejszymi tytułami prasowymi (np. Tele Tydzień, To & Owo, Kropka TV, Twój Styl, Pani, Party, VIVA, Gala, Claudia, Świat Kobiety, Przyjaciółka, Naj, Pani Domu, Chwila dla Ciebie, Życie na Gorąco itd.) oraz ogólnopolskimi portalami internetowymi (m.in. Wirtualna Polska, Onet, Interia). AKPA dysponuje własnym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt profesjonalnym studiem fotograficznym. Zdjęcia powstałe podczas sesji publikowane są na okładkach najpopularniejszych czasopism, płyt muzycznych oraz na billboardach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.