Certyfikat KidZone dla ubezpieczenia posagowego Warty – Portal PR - 24PR
Certyfikat KidZone dla ubezpieczenia posagowego Warty

16.10.2014 Kategoria: Ubezpieczenia. Autor: admin

Ubezpieczenie posagowe Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Warta – „Kolorowa Przyszłość” otrzymało Znak Jakości KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci. Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferty i przyjaznego podejścia do zaspakajania potrzeb dzieci.

Znak Jakości KidZone ma na celu wyłonienie i uhonorowanie najlepszych firm zajmujących się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do najmłodszych. Certyfikat przyznawany jest przedsiębiorstwom, które wprowadzają do swojej oferty pro-dziecięce rozwiązania i dbają o zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług kierowanych do dzieci
.
Patronat Honorowy nad projektem sprawuje Rzecznik Praw Dziecka.
Certyfikat Dziecięcego Centrum Jakości – KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci, to dla nas ogromna satysfakcja i potwierdzenie, że oferowane przez Wartę ubezpieczenie posagowe „Kolorowa Przyszłość” spełnia oczekiwania rynku. Staraliśmy się stworzyć elastyczny produkt, który jak najlepiej wpisałby się w potrzeby osób pragnących zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka – mówi Agata Kozłowska – Marketing Manager w TUnŻ Warta.
Ubezpieczenie Posagowe „Kolorowa Przyszłość” to specjalny program skierowany do osób, które troszczą się o przyszłość dziecka. Polisę mogą wykupić nie tylko rodzice i rodzina dziecka, ale także osoby z nim niespokrewnione. Ubezpieczenie łączy ochronę ubezpieczeniową z oszczędzaniem. Świadczenie wypłacone po osiągnięciu przez dziecko określonego wieku (wg wyboru 18 lub 25 lat) ułatwi dziecku start w dorosłe życie – np. pokryje wydatki związane z jego edukacją lub innymi potrzebami wynikającymi z usamodzielniania się, np. zakupem mieszkania. Ochrona ubezpieczeniowa zapewnia dziecku finansowe zabezpieczenie w przypadku śmierci lub inwalidztwa osoby, która wykupiła ubezpieczenie. Przy zawieraniu umowy oraz w każdą jej rocznicę można rozszerzyć zakres ochrony o wiele dodatkowych opcji.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.