Clarena zwiększa sprzedaż w Japonii – Portal PR - 24PR
Clarena zwiększa sprzedaż w Japonii

03.10.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Japonia to kolejne po Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Singapurze Państwo, gdzie Clarena zaznacza swoją obecność. Clarena jest jednym z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych specjalizujących się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych, a także autorskie zabiegi pielęgnacyjne.

W kraju kwitnącej wiśni już teraz cieszą się popularnością produkty Spółki. Clarena aktywnie działa na rynku międzynarodowym. Kosmetyki opracowywane są przez ekspertów i tworzone na bazie najwyższej jakości komponentów. Klienci to doceniają i chętnie do nich wracają, dlatego też jesteśmy pewni, iż asortyment Spółki w Japonii będzie się systematycznie powiększał – mówi Patricia Popławska, prezes zarządu Clarena.

Obecnie produkty i urządzenia Spółki sprzedawane są już m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, w Niemczech, Czechach, Norwegii, Belgii, Bułgarii, Portugalii, Holandii i na Białorusi. Clarena aktywnie działa na rynku międzynarodowym. Obecnie Spółka rozwija się dynamicznie a dzięki innowacyjnemu podejściu do kosmetologii wierzę, iż szybko dołączymy do wąskiego grona światowych liderów w branży – dodaje Popławska.

CLARENA Sp. z o.o. Sp.K.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.