Czerń kolorem sezonu – Portal PR - 24PR
Czerń kolorem sezonu

06.10.2014 Kategoria: Moda. Autor: admin

Jak mawiała Coco Chanel: „Moda przemija, styl pozostaje”. Dlatego w tym sezonie w świecie mody po raz kolejny króluje szyk, prostota i elegancja w kolorach… czerni. W sezonie jesień-zima fanki klasycznego stylu znajdą w sklepach sieci Deichmann nieskończoną ilość inspiracji.

Modowymi hasłami tego sezonu są bez wątpienia klasyka i elegancja. Właśnie te określenia najlepiej definiują kolekcję firmy Deichmann na sezon jesień-zima 2014/2015. Styliści marki w swoich propozycjach na jesień postawili przede wszystkim na oryginalność we wzornictwie oraz klasyczny kolor – czerń!

Uwagę zwracać będą szpilki, botki i kozaki, których materiał wierzchni, wykonany z połączenia skór gładkich i welurowych oraz nubuku, cechuje ciekawa faktura i niejednolity wygląd. Wzrok przyciągną z pewnością zdobienia takie jak obszycia, wełniane wstawki lub rockowe detale w postaci metalowych łańcuszków, zamków i sprzączek.

Best Brands PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.