Facebook starzeje się (Infografika) – Portal PR - 24PR
Facebook starzeje się (Infografika)

07.10.2014 Kategoria: Infografika24, Social media. Autor: admin

Facebook w Polsce starzeje się. Najszybciej rosnącymi grupami wiekowymi są osoby między 45 a 54 rokiem życia. Według danych z platformy do zarządzania kampaniami reklamowymi Catvertiser.com wciąż najwięcej jest jednak ludzi młodych, a największą grupą są osoby w wieku 25-34 lata. Na Facebooku w Polsce zarejestrowanych jest także więcej kobiet.

Także w Unii Europejskiej 58 milionów facebookowiczów to osoby między 25 a 34 rokiem życia. Nic więc dziwnego, że Facebook staje się też największą platformą prosprzedażową świata. Z danych zgromadzonych przez Catvertiser wynika, że najliczniej reprezentowane są grupy posiadające siłę nabywczą.
Największą “polską” stroną na Facebooku jest fan page Roberta Lewandowskiego, a największe zaangażowanie wzbudza Wiedza Bezużyteczna.

info_catvert_wrzesien

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.