Gazeta Bankowa nr 11/2014 – Portal PR - 24PR
Gazeta Bankowa nr 11/2014

16.10.2014 Kategoria: media. Autor: admin

Od 16 października 2014 roku na rynku prasowym dostępny jest listopadowy numer „Gazety Bankowej” zostały w nim poruszone poniższe tematy.:

GBNadciąga husaria piwna Jakubiaka

Po sukcesie Ciechana, Marek Jakubiak otwiera nowe browary, warzy kolejne gatunki piwa i przebojem zdobywa polski rynek. Mówi, że chce odbudować w Polsce Rzeczpospolitą Piwowarską. I wszystko wskazuje na to, że wie co mówi…

Arabska ofensywa

Obecne pokolenie władców Arabii Saudyjskiej, Kataru czy Kuwejtu zdaje sobie sprawę, że eldorado, którego źródłem są największe złoża ropy i gazu, będzie miało kres. Dlatego z myślą o przyszłości inwestują w Europie grube miliardy (…)

Euro jak gorący kartofel

Nasi politycy traktują wejście Polski do strefy euro jak płacenie mandatu. Kiedyś to zrobić trzeba, ale najlepiej jak najpóźniej i jak najdyskretniej. Z tym drugim jest trudniej, więc nikomu nie zależy na tym, żeby wychodzić przed szereg (…)

Historia Czerwonej Torebki

Wielkopolski biznesmen Mariusz Świtalski po giełdowym sukcesie Żabki, stworzył Czerwoną Torebkę. Miał być kolejny hit, ale inwestorzy okazali się nieufni. Kto wie, co by z tego przedsięwzięcia wyszło, gdyby nie Alior Bank (…)

„Gazeta Bankowa” dostępna jest w salonach prasowych Relay oraz Inmedio”.

Fratria Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.