Heima PR dla DELSEY Paris – Portal PR - 24PR
Heima PR dla DELSEY Paris

24.10.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W połowie października marka DELSEY Paris rozpoczęła współpracę z Heima PR. Agencja zajmie się pełną obsługą PR, w tym komunikacją produktów francuskiej marki w mediach tradycyjnych, Internetowych i social-media. Za obsługę klienta z ramienia agencji odpowiada Monika Mieleszczuk. Agencja została wybrana dzięki rekomendacji.

W ramach współpracy agencja będzie także wspierać otwarcie i promocję flagowego butiku DELSEY w warszawskim Domu Mody „Klif”. Dotychczas, produkty marki dostępne były w sklepie zlokalizowanym w centrum handlowym Plac Unii City Shopping.

DELSEY Paris to znany na całym świecie producent prestiżowych kolekcji bagażu. Ta francuska marka od ponad 67 lat oferuje swoim klientom produkty łączące śmiałe wzornictwo z nienaganną jakością. Obecnie produktami marki DELSEY mogą cieszyć się klienci na pięciu kontynentach, w ponad 110 krajach. Polska jest już jednym z nich.

W Polsce marka nie korzystała dotychczas ze wsparcia agencji PR. Strony nie zdradzają, na jak długo została podjęta współpraca.

Heima Studio PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.