Jesienny Klub ze Stephanem Antigą – Portal PR - 24PR
Jesienny Klub ze Stephanem Antigą

07.10.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Jesienny Klub „Teraz Polska”. Gościem specjalnym spotkania był Stephan Antiga, który za promocję polskiego sportu na świecie odebrał pamiątkowy medal Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Klub „Teraz Polska” to organizacja skupiająca najlepszych przedsiębiorców, Laureatów Godła, członków Kapituły, Fundatorów oraz Partnerów Polskiego Programu Promocyjnego „Teraz Polska”. Spotkania służą wymianie poglądów na temat sposobów jak najefektywniejszego prowadzenia biznesu.

– Od kilku lat głównym punktem październikowych klubów „Teraz Polska” jest ceremonia wręczenia certyfikatów potwierdzających zachowanie prawa do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” przez naszych laureatów. To również okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany poglądów i doświadczeń, wzmocnienia i rozszerzenia swoich działalności gospodarczych – mówił Michał Lipiński, Dyrektor Konkursu „Teraz Polska” – Chciałbym pogratulować wszystkim firmom, samorządom, które zachowały prawo do posługiwania się logo „Teraz Polska”. Cieszy nas fakt, że nasze Godło stanowi dla Państwa atrakcyjne narzędzie promocji i budowania wizerunku – dodał.

Na uczestników jesiennego Klubu czekało niemało atrakcji począwszy od zwiedzania zakamarków Stadionu Narodowego. Zaraz potem laureaci spotkali się ze Stephanem Antigą, trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski, która właśnie na Stadionie Narodowym zaczynała swoją walkę o złoto w Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Gości klubu, jako sprawnych przedsiębiorców i menedżerów interesował klucz do sukcesu:

Istotą sukcesu była drużyna. Każdy z moich zawodników miał świadomość, że jest niezbędny zespołowi, że w każdym momencie musi wziąć odpowiedzialność za losy meczu, drużyny. Moi gracze wykazali się ogromną dojrzałością. Wykorzystali to co było ich największym atutem – team. W ślad za tym szło przygotowanie mentalne. Nasza drużyna miała poczucie swojej wartości. Potrafiła błyskawicznie wyciągać wnioski z przegranych i korzystać ze swych atutów. Ten zespół miał swój styl i twardy charakter – mówił trener Antiga.

Podczas spotkania za wybitne osiągniecia w promocji polskiego sportu na świecie selekcjonera polskiej reprezentacji uhonorowano pamiątkowym medalem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Na zakończenie wieczoru przed zgromadzonymi na Stadionie Narodowym wystąpił jeden z najlepszych polskich stand’uperów, twórca kabaretowy, aktor – Rafał Rutkowski.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.