Knauf AMF ponownie pod opieką KLAXON Communications – Portal PR - 24PR
Knauf AMF ponownie pod opieką KLAXON Communications

02.10.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Koncern Knauf AMF, producent akustycznych okładzin ścian i sufitów, po raz kolejny podjął współpracę z agencją KLAXON Communications.
Agencja KLAXON Communications po raz kolejny poprowadzi działania z zakresu komunikacji marketingowej dla marek Knauf AMF oraz Heradesign. Współpraca będzie skupiać się na branży architektoniczno – budowlanej.

Do zadań KLAXON Communications należeć będzie m.in. prowadzenie biura prasowego, zorganizowanie konkursu dla architektów, prowadzenie działań marketingowych w Internecie, oraz przygotowanie cyfrowych narzędzi komunikacji skierowanych do najważniejszych grup docelowych.

Współpraca ma charakter projektowy i potrwa do końca 2014 roku. Za realizację projektu ze strony KLAXON Communications będzie odpowiadał Krzysztof Maruda.

Agencja KLAXON Communications powstała w 1997 roku i specjalizuje się w obsłudze rynku budowlanego, architektonicznego, nieruchomości, medycznego i transportowego. Jest też organizatorem szeregu imprez, jak: „Mieszkanie jak nowe”, „Akcja-Kreacja. Projektowanie na żywo”, „ArchFilmFest” czy też „Bottom – up design”. Prowadzi też własne badania z zakresu teorii komunikacji marketingowej.

KLAXON Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.