„Krew Olimpu” już w październiku – Portal PR - 24PR
„Krew Olimpu” już w październiku

04.10.2014 Kategoria: Książki. Autor: admin

22 października w księgarniach pojawi się kolejna książka autorstwa Ricka Riordana – „Krew Olimpu”. To V tom serii Olimpijscy herosi. Książki Ricka Riordana cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników na całym świecie. Polscy fani z niecierpliwością oczekiwali na pozycję kończącą bestsellerową serię.

krew_olimpu_okladka.inddPrzejście przez Dom Hadesa obudziło najgorsze wspomnienia herosów. Związane z nimi duchy stały się niespokojne. Zgodnie z zapowiedzią boga podziemnego świata zmarłych, któryś z bohaterów musi zginąć. Czy będzie to Nico? A może ktoś inny? Fani od dłuższego czasu spekulowali, kto odejdzie do świata duchów. Niebawem tajemnica zostanie rozwiana. W ostatecznym wypełnieniu przepowiedni w Krwi Olimpu wszyscy mają rolę do odegrania – herosi, bogowie i potwory.

Już teraz na blogu rickriordan.pl można przeczytać pierwszy rozdział Krwi Olimpu. Osoby, które nie mogą się doczekać premiery mogą zamówić książkę w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa Galeria Książki, zapewniając sobie gwarancję otrzymania jej już w dniu premiery.

Niespodzianką dla najwierniejszych czytelników jest informacja, iż autor obecnie pracuje nad zupełnie nową serią związaną z mitologią skandynawską – Magnus Chase i Bogowie Asgardu. Póki co wiadomo tylko tyle, że ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.